Altın Yağmuru Kampanyası

altın kampanyası
Değerli Lukoil Bayilerimiz,
Yaklaşık bir yıldır büyük bir başarı ile sürdürdüğümüz “Flash TV İndirim Kartı” projemiz 2018 yılında da sürprizler ve yeniliklerle devam etmektedir. “Mevcut müşterilerin sadakati (sadece Lukoil’den yakıt almak) ve yeni müşteriler kazanarak” bu müşterilerin memnuniyet ve sadakatini sürdürmek öncelikli hedefimizdir. Her geçen gün “yeni müşteri sayısı artmaktadır”. Sahada 135.000 Flash Kart bulunmakta ve çağrı merkezimizden her gün 250 – 300 adet yeni kart teslim edilmektedir.

Bu süreçte Bayi – Yönetici ve çalışanların da başarılarımızda katkıları çok büyüktür. Hem kart taleplerinin karşılanması, hem de kartlı müşterilere ilgi gösterilmesi yoluyla satış arttırma başarılarımız sürmektedir. Şimdi Bayi – Yönetici – Pompa Görevlisi gibi sahadaki tüm katkı sunanların ödüllendirilmesi için “ALTIN YAĞMURU” projemizi başlatıyoruz. Lukoil merkez yönetimi bilgisi ve gözetimi ile uygulanacak projemiz ektedir.

Değerli Lukoil Bayi ve Yöneticileri
Bu proje ile küçük – büyük bayi farkı önlenmekte, her istasyona ve her çalışana şans sağlanmaktadır. İlk ay tespitler teşvik projesinde belirtildiği şekilde yapılacak. Sonrasında bir önceki aya göre de yapılabilecektir. Maksadımız tüm Lukoil saha ailesinin mutlu olması ve daha verimli çalışmasıdır. Detaylı bilgi ve sonuçların takibi için www.flashindirim.com

Selam ve Saygılarımızla
FLASH TV