Nasıl Kullanılır?

Nasıl Kullanılır?

1- Flash İndirim Kartı'na başvurun

2- Flash İndirim Kartı kapınıza gelsin

3- Flash İndirim Kartı anlaşmalı 350 Lukoil, Akpet istasyonundan benzin ya da mazot alın

4- Flash İndirim Kartı'nı gösterin

5- Yüzde 5 (% 5) İndirim anında uygulansın

İstasyonlar

Dünya devi LUKOIL, AKPET'in tüm Türkiye'ye yayılmış Flash İndirim Kartı anlaşmalı istasyonlarından BENZİNDE, MAZOTTA anında yüzde 5 (% 5) İndirim alabilirsiniz.

İstanyonları görmek için TIKLAYIN

Nedir? Ne İşe Yarar?

DÜNYA DEVİ LUKOİL, AKPET’DEN YÜZDE BEŞ İNDİRİM ALDIK.

Benzinde, mazotta yüzde 5 (% 5) İNDİRİMİ ANINDA ALACAKSINIZ

Bir telefon edin Flash Kart'ınız kapınıza gelsin... Siz direksiyon başında keyfini sürün... Benzinde… Mazotta yüzde beş indirimin rahatlığını yaşayın...

İsteyen herkes başvurabilir. Motorsikletten traktöre, taksiden tıra, ATV'den otobüse... Benzinle, mazotla çalışan tüm özel araç sahipleri Flash İndirim Kartı alıp hemen, anında LUKOIL, AKPET'in Flash İndirim Kartı anlaşmalı istasyonlarında yüzde 5 indirimden yararlanabilir

Başvuru Nasıl Yapılır?

Flash İndirim Kartı'na Türkiye'nin her noktasından tek bir telefonla başvurabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey 0212 256 81 11 numaralı telefonu aramak. Çıkıp gelmenize, sıra beklemenize gerek yok. Başvuru sırasında size adınız, soyadınız ve adresiniz sorulur. Hepsi bu... Çağrı merkezimiz size gereken her türlü bilgiyi verecektir.

BAŞVURU NASIL YAPILIR? BAŞVURUDA NELER GEREKLİ?

1- 0212 256 81 11 numaralı telefonu arıyorsunuz.

2- Adınız Soyadınız soruluyor

3- Adresiniz soruluyor

4- Flash İndirim Kartı adresinize gönderiliyor.

Arayın yeter. Telefonumuz: 0212 256 81 11

İnternetten başvuru için TIKLAYIN

Flash İndirim Kartı

Flash İndirim Kartı ile neler yapabilirsiniz? Şimdilik AKARYAKITTA indirim alabilirsiniz. Çok yakında MARKETE indirim alabileceksiniiz. Flash İndirim Kartı hergeçen gün genişleyen İNDİRİM ALANI ile size yaşamın her alanında tasarruf yapma olanağı sağladı, sağıyor ve sağlayacak. Flash İndirim Kartı ile iilgili olarak ÇAĞRI MERKEZİMİZE (0212 256 81 11) gelen telefonlarda en çok sorulan sorlar ve yanıtlarına buradan ulaşabilirsiniz.